ul. Traugutta 46/48
26-600 Radom
tel. 48 362 25 26


facebook

Informacje

Na szlakach


Uwaga! Nowe przebiegi szlaków


Szlak MZ-152z (Zwoleń - Kock) został zmieniony na odcinku rez. "Krępiec" - Krasna Dąbrowa. Mapę przebiegu szlaku umieściliśmy w pliku na dole strony - kolorem zielonym aktualny przebieg, czerwonymi kropkami oznaczono wykasowany odcinek (mapa - geoportal.gov.pl).

Szlak SW/MZ/ŁD-22c (partyzancki im. mjr. "Hubala", Skarbowa Góra - Radomsko) został zmieniony między Gielniowem a Bielinami oraz w Bielinach. Aktualny przebieg w załączniku na dole strony (podkład mapy wyd. Compass) - czerwone kropki to nowe odcinki, pomarańczowe - wykasowane.


Szlak Rożki - Pionki


Informujemy, że ze względu na budowę obwodnicy południowej Radomia, szlak zielony MZ-5210z na odcinku Rożki PKP - Kosów jest wyłączony z użycia. Najprawdopodobniej pod koniec wakacji szlak zostanie odnowiony w granicach miasta Radomia i zostanie zmodyfikowany jego przebieg.


Szlaki w Puszczy Kozienickiej

Ze względu na budowę utwardzonych dróg pożarowych/gospodarczych na terenie Puszczy Kozienickiej, informujemy, że równocześnie usunięto znakowania naszych szlaków turystycznych:

  • szlak czerwony (Lesiów-Warka) i żóty (Pionki-Pionki) na Królewskiej Drodze,
  • szlak niebieski (Mniszew-Janowiec) na odcinkach między szosą Radom-Kozienice a rez. "Źródło Królewskie".

Oznakowania będziemy uzupełniać w miarę posiadania środków finansowych. Prosimy osoby poruszające się po naszych szlakach o zgłaszanie wszelkich braków - Lasy Państwowe nie informują nas o kasowaniu naszych szlaków, toteż nieraz z opóźnieniem dowiadujemy się o braku znaków.

Uwaga! zamknięty został odcinek szlaku niebieskiego Mniszew - Janowiec w miejscowości Kajzerówka - powodem jest zły stan techniczny jazu na rzece Zagożdżonce. Przejście tego odcinka będzie zamknięte do odwołania.

Załączniki:
Pobierz plik (mz22c.jpg)nowy przebieg szlak czerwony[ ]298 Kb08/07/14 21:53
Pobierz plik (Rysunek1.jpg)nowy przebieg szlaku[ ]580 Kb08/01/14 09:34
2018  Oddział Miejski PTTK w Radomiu  globbersthemes joomla templates